Oferta

Specjalizujemy się w serwisie urządzeń transportu pionowego. Są wśród nich dźwigi osobowe, dźwigi towarowe, platformy dla osób niepełnosprawnych, schody i chodniki ruchome. Nowoczesne przyrządy diagnostyczne i pomiarowe oraz samochody serwisowe zapewniają bezpieczeństwo i sprawność serwisowanych przez nas urządzeń. 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę przyjeżdżamy na pilne wezwania na terenie całego Śląska. Usługi konserwacyjne świadczymy w zakresie ustalonym w umowie zgodnie z indywidualnymi oczekiwaniami i wymaganiami każdego Klienta. Działamy w oparciu o dokumentację techniczno - ruchową producenta oraz obowiązujące przepisy UDT.
W ramach konserwacji firma zapewnia:

  • całodobową opiekę fachowych i doświadczonych służb pogotowia dźwigowego
  • stałą łączność z konserwatorem utrzymywaną za pomocą telefonu komórkowego
  • bieżące naprawy
  • okresowe przeglądy i regulacje dźwigów zgodne z przepisami Urzędu Dozoru Technicznego oraz instrukcją producenta dźwigów
  • wymianę i dostawy podzespołów, które uległy zużyciu w czasie eksploatacji

 

 

Jakość i współpraca:

Wszystkim naszym Klientom chcemy zapewnić najwyższą jakość oferowanych usług i wyrobów, proponując jednocześnie atrakcyjne i konkurencyjne warunki współpracy. Misją firmy jest zadowolenie naszych Klientów, które zaowocuje wieloletnią współpracą. Narzędziem jest indywidualne podejście do każdego Klienta. Potrzeby i oczekiwania Klientów są wyznacznikiem standardów, którymi kierujemy się w naszej pracy, dążąc do ciągłego doskonalenia obsługi naszych Klientów oraz urządzeń, które powierzają pod naszą opiekę. Dźwigi to nasza pasja. Przekonasz się! Aby przygotować najlepszą dla Państwa ofertę zachęcamy do kontaktu i do podejmowania współpracy z naszą firmą.